Titles you rated
The AuditorsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 2.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0