Titles you rated
Asako I & IIRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Jackie BrownRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
The Nights of CabiriaRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
The ChildRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0