Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
WantedRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 1.5
RED 2Rated ★ 2.5