Titles you rated
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part1Rated ★ 0.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Record of RagnarokRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Tower of GodRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.0