Series
Ratings
71
ScorpionRated ★ 5.0
ScorpionRated ★ 5.0
ScorpionRated ★ 5.0
ScorpionRated ★ 5.0
SupergirlRated ★ 4.5- Code Blue SpecialRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0- Voice Season 2Rated ★ 5.0
VoiceRated ★ 5.0
Dragon ZakuraRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Roppongi ClassRated ★ 4.5- Don't Forget MeRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Red Eyes: Kanshi Sousa-hanRated ★ 5.0
NemesisRated ★ 5.0