Titles you rated
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 2.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5