Movies
Ratings
1046
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
JunoRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0