Titles you rated
TempestRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0