Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
BurningRated ★ 1.0
R.I.P.D.Rated ★ 1.5
PaprikaRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Tales of the NightRated ★ 3.5