Series
Ratings
37
The Good PlaceRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
LastRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.5
素直になれなくてRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0