Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.5
DororoRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 2.0
My Dearest NemesisRated ★ 1.5
Undercover High SchoolRated ★ 1.5
Melo MovieRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 2.0