Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0