Movies
Ratings
263
PeninsulaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 4.0
Last ChristmasRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5