Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 0.5
Linda Linda LindaRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The StrangerRated ★ 4.0
FranzRated ★ 0.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Silent FriendRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 0.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
OnceRated ★ 2.0
Mauvais SangRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0