Movies
Ratings
229
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
CarolRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 1.5
Saw 3DRated ★ 2.5
Saw VRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
Saint Young MenRated ★ 5.0
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 3.5
K-On! The MovieRated ★ 4.5
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0