Movies
Ratings
192
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.5
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 2.0
Pokémon: Zoroark: Master of IllusionsRated ★ 2.5
Pokémon the Movie: Kyurem vs. the Sword of JusticeRated ★ 2.5
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 2.5
Pokémon 4Ever: Celebi - Voice of the ForestRated ★ 2.0
Pokémon 3: The Movie - Spell of the UnownRated ★ 2.0
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 2.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0
Drawing CloserRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
ClinicalRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 3.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5