Series
Ratings
86
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Change Days Season 2Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 5.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 4.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Together: Treble WinnersRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0