Titles you rated
8 MileRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
PicnicRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
BurningRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0