Movies
Ratings
169
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 1.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 0.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.0
In the Tall GrassRated ★ 0.5
RealRated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0