Series
Ratings
62
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
DevsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hello, Me!Rated ★ 5.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 5.0