Series
Ratings
159
Ranma1/2Rated ★ 4.0
The Shiunji Family ChildrenRated ★ 2.5
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.5
Bad GirlRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
Strike the Blood Season 1Rated ★ 2.5- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 2.5
- Hyperdimension Neptunia THE ANIMATIONRated ★ 2.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
The "Hentai" Prince and the Stony CatRated ★ 3.0- Baka and Test: Summon the Beasts Two! Season 2Rated ★ 3.5
- AjinRated ★ 1.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Knights of SidoniaRated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5