Series
Ratings
28
Paranoia AgentRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0