Movies
Ratings
278
LifeRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
IRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0- The Armpit Hair GirlRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Run-OffRated ★ 2.5