Titles you rated
ThorRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
xXxRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0