Movies
Ratings
1117
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
ElephantRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5