Titles you rated
Air Force OneRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
American UltraRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
No EscapeRated ★ 1.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 2.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 1.5
The HuntRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0