Titles you rated
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 2.5
DearestRated ★ 3.5
The PromiseRated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
UsokonRated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
Love When the Stars FallRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Goodbye to GoodbyeRated ★ 3.0
Dreaming Of Cinde Fxxxing RellaRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.5
The Impossible HeirRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5