Movies
Ratings
66
Steel flowerRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Crimson PeakRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
MommyRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Tokyo FamilyRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0