Series
Ratings
61
As You Stood ByRated ★ 3.5
Ms. IncognitoRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
WongyeongRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0- A LifeRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 3.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0