Movies
Ratings
389
ConstantineRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.0
RedlineRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
BubbleRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 2.5
IkiruRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0