Movies
Ratings
463
Bring Her BackRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 3.5
The Passion of Joan of ArcRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
The Girl with the NeedleRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0