Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
TriggerRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 4.5
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 4.0
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 4.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 2.0
RiverdaleRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 4.5- VictoriousRated ★ 5.0