Movies
Ratings
133
A Single ManRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 0.5
The CourierRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5- As the Gods WillRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5