Titles you rated
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0- Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Love GenerationRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
The ActRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5