Movies
Ratings
73
Modern TimesRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
RobotsRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0