Movies
Ratings
114
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
He's All ThatRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 2.5
FleeRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 4.0
OnceRated ★ 2.5