Titles you rated
The ResidenceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Young JusticeRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5