Movies
Ratings
221
Groundhog DayRated ★ 2.5
Sydney WhiteRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
You are My VampireRated ★ 2.0
Mourning GraveRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Lord of the FliesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
MilkRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0