Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 2.0
CassandraRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
BetRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5- The First Night With the DukeRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Penguins: Spy in the HuddleRated ★ 5.0- 남극의 귀염둥이, 황제펭귄 이야기Rated ★ 5.0
- 개소리Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0