Titles you rated
InkheartRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0