Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 4.5
The CircleRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Battle of JangsariRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0