Series
Ratings
14
Alone in LoveRated ★ 4.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0