Titles you rated
Coup de ChanceRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Nova & AliceRated ★ 3.5
Beyond the Visible - Hilma af KlintRated ★ 3.0
The Long GoodbyeRated ★ 3.5
NashvilleRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
McCabe & Mrs. MillerRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 4.0
The Married WomanRated ★ 3.5
ParthenopeRated ★ 3.0
MaruRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
LeeRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0
Behind a Portrait. The Italian Treasures from Accademia CarraraRated ★ 3.0