Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Grace of MonacoRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Top StarRated ★ 3.0
Kids ReturnRated ★ 3.5