Titles you rated
HappyendRated ★ 3.0
DahomeyRated ★ 4.0
Leyla EverlastingRated ★ 1.5
FlowRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
LivingRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Showing UpRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0