Series
Ratings
30
Istanbul EncyclopediaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.5
The ClubRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0
I Am Married...But!Rated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5