Titles you rated
BootsRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Unexpected BusinessRated ★ 3.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0