Titles you rated
Warm and CozyRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
HwajungRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Bride of the SunRated ★ 5.0
The King’s WomanRated ★ 3.0
What's Up?Rated ★ 3.0- DreamRated ★ 2.5
Operation ProposalRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 3.0- Family's HonorRated ★ 5.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 3.0
LoversRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
StyleRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 3.5