Titles you rated
Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team - Miller's ReportRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Clear and Present DangerRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 4.5
The Evil DeadRated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 3.0
MacheteRated ★ 3.0
Just Do It!Rated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 3.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
The EelRated ★ 4.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 3.5- My Father Is HeroRated ★ 3.5
For Your Eyes OnlyRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 2.5
Karas: The ProphecyRated ★ 5.0
Bewitching AttractionRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 2.0