Movies
Ratings
109
21 Jump StreetRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0